Peypa Gourmet Ayva Reçeli 250 Gr

0,00
Fiyat : ₺10,00(KDV Dahil)

ADET

Artır Azalt
Sadece mevsiminde çıkan doğal meyveleri toplayıp, en tazesi tek tek seçilerek, odun ateşinde üretilmiştir. Hiç bir boya ve katkı maddesi olmaksızın tamamen geleneksel usullerle ve büyüklerimizden kalma özel ve lezzetli tariflerle hazırladığımız doğal, sağlıklı reçellerimizi mutlaka denemelisiniz. Reçellerimizin içinde meyveler tane tane ya da küp küp doğranmış şekildedir. Kesinlikle glikoz yoktur, sadece pancar şekeri ile üretilmiştir. Meyve oranı en az % 65 tir.
detay yeni

yeni blog
Blog Sayfamız
  • 10-08-2019
    Kalsiyum ve protein deposu, kemik, beyin ve bağırsak sağlığı için olmazsa olmaz, kas gelişiminin büyük destekçisi… Evet, yoğurt beslenme rutininde mutlaka olması gereken önemli besinlerden. 
  • 16-08-2019
    Günün ilk öğününü kaliteli ürünlerle yapmayı kim istemez? En doğal meyvelerden hazırlanmış Organik Reçel çeşitlerinden, taptaze ve doğal peynir çeşitleri ile kahvaltılarınızı daha organik bir hale getirebilirsiniz.

  •  08-08-2019
    Gurmejet, güvenilirliği garanti altındaki Organik Gıda Ürünlerini kullanıcılarla buluşturuyor. Organik ürünler, üretimin A’dan Z’ye her aşamasında ve her girdisinde doğallık ile hijyenin denetlendiği ürünlerdir. Organik sertifikalarımız ile güvenli gıda ve alışveriş burada...