Peypa Gourmet %100 Dana Fermente Sucuk 500 Gr

0,00
Fiyat : ₺35,00(KDV Dahil)

ADET

Artır Azalt

Özlediğiniz o geleneksel kasap sucuğu, evde asılıp kokusununun mutfağı kapladığı, dayanamayıp tavaya attığınız hatta ileri gidip yumurtayı kırıp afiyetle yediğiniz o eski tat... Peypa Gourmet Fermente Sucuk tam da bu düşüncelerle üretildi.

Uzun denemeler sonucu formülünü oluşturduğumuz, % 100 dana etinden oluşan sucuğumuzda sadece ön kol ve döş eti kulanılmaktadır. Sucuklarımız fermente olup hiçbir şekilde ısıl işlem görmemektedir. Dolumunda doğal bağırsak kullanılmaktadır. 

detay yeni

yeni blog
Blog Sayfamız
 • Kombucha 2200 Nedir
  21-03-2019
  Kombucha 2200 Nedir, Ne İşe Yarar? Tüm bu soruları tek bir yazı ile yanıtlamak istiyorsanız, hemen tıklayın ve yazımızı okumaya başlayın. Özel aromaları ve doğal yapısı ile bambaşka bir lezzet deneyimine hazır olun...
 • Sade Yağ Ghee Lezzeti
  29-03-2019
  Sade Yağ Ghee Hakkında Neler Biliyorsunuz ? İşte size bilmediğinizi öğretecek tüm bilgileri bu yazımızda bulabilirsiniz. Keyifle Sade Yağ hakkında tüm bilgiyi alabileceksiniz..
 • Hangi Marka Organik Yumurta
   08-04-2019
  Kahvaltılarda farklı bir tat, farklı bir lezzet arayanlara özel Ece Organik Yumurta ürünlerini denediniz mi ? Tamamen doğal ve katkısız süreçlerden geçen yumurtalar, bildiklerinizi değiştirecek...