Peypa Gourmet %100 Dana Fermente Sucuk 500 Gr

0,00
Fiyat : ₺35,00(KDV Dahil)

ADET

Artır Azalt

Peypa Gourmet %100 Dana Fermente Sucuk 500 Gr
   • Gluten içermez.

    Çocukların yiyebileceği tada sahiptir. Normal baharat düzeyine sahiptir.

    Soya, Nişasta vb katkı maddeleri içermez. 

Ürün Hakkında

 • Özlediğiniz o geleneksel kasap sucuğu, asıldığında kokusununun mutfağı kapladığı, dayanamayıp tavaya attığınız, hatta daha ileri gidip, yumurtayı kırıp afiyetle yediğiniz o eski tat... Peypa Gourmet Fermente Sucuk tam da bu düşüncelerle üretildi.


  Uzun denemeler sonucu formülünü oluşturduğumuz, % 100 dana etinden oluşan sucuğumuzda sadece ön kol ve döş eti kulanılmaktadır. Sucuklarımız fermente olup hiçbir şekilde ısıl işlem görmemektedir. Dolumunda doğal bağırsak kullanılmaktadır. 

 

detay yeni

yeni blog
Blog Sayfamız
 • 10-08-2019
  Kalsiyum ve protein deposu, kemik, beyin ve bağırsak sağlığı için olmazsa olmaz, kas gelişiminin büyük destekçisi… Evet, yoğurt beslenme rutininde mutlaka olması gereken önemli besinlerden. 
 • 16-08-2019
  Günün ilk öğününü kaliteli ürünlerle yapmayı kim istemez? En doğal meyvelerden hazırlanmış Organik Reçel çeşitlerinden, taptaze ve doğal peynir çeşitleri ile kahvaltılarınızı daha organik bir hale getirebilirsiniz.

 •  08-08-2019
  Gurmejet, güvenilirliği garanti altındaki Organik Gıda Ürünlerini kullanıcılarla buluşturuyor. Organik ürünler, üretimin A’dan Z’ye her aşamasında ve her girdisinde doğallık ile hijyenin denetlendiği ürünlerdir. Organik sertifikalarımız ile güvenli gıda ve alışveriş burada...