Peypa Gourmet %100 Dana Fermente Sucuk 500 Gr

0,00
Fiyat : ₺35,00(KDV Dahil)

ADET

Artır Azalt

Peypa Gourmet %100 Dana Fermente Sucuk 500 Gr
  • Gluten içermez.

     
   Çocukların yiyebileceği tada sahiptir. Normal baharat düzeyine sahiptir.

     
   Soya, Nişasta vb katkı maddeleri içermez. 

Ürün Hakkında

 • Özlediğiniz o geleneksel kasap sucuğu, asıldığında kokusununun mutfağı kapladığı, dayanamayıp tavaya attığınız, hatta daha ileri gidip, yumurtayı kırıp afiyetle yediğiniz o eski tat... Peypa Gourmet Fermente Sucuk tam da bu düşüncelerle üretildi.

  Uzun denemeler sonucu formülünü oluşturduğumuz, % 100 dana etinden oluşan sucuğumuzda sadece ön kol ve döş eti kulanılmaktadır. Sucuklarımız fermente olup hiçbir şekilde ısıl işlem görmemektedir. Dolumunda doğal bağırsak kullanılmaktadır. 

yeni blog
Blog Sayfamız
 • 21-09-2019
  Bakteriler, zihne olumsuz çağrışımlar getirse de her bakteri insan sağlığına zararlı değildir. Hatta bazı bakteri türleri, insan vücudunun sağlıklı şekilde işleyebilmesinde önemli görevler üstlenir. Probiyotikler, bu yararlı bakterilerden. İşte probiyotik faydaları...
 • 16-09-2019
  Atıştırmalık olarak güne gerçekten renk katacak farklı bir lezzetin peşindeyseniz Fümeci Smokehouse Et Çubuklarını deneyebilirsiniz. Kahvaltı, mangal gibi etkinliklerin vazgeçilmezi olacak bu lezzeti denemelisiniz...

 •  08-09-2019
  Güçlü antioksidan ve antibakteriyal özellik gösteren propolis insan sağlığı üzerinde önemli etkilere sahip. Peki, Propolis Hangi Hastalıklara İyi Gelir?