Ots Organik Tahin 320 Gr

0,00
Marka : Ots
Fiyat : ₺18,95(KDV Dahil)

ADET

Artır Azalt

Ots Organik Tahin 320 Gr

 

 

İçinde bir çok vitamin barındıran, soğuk algınlığına bağlı olarak gelişen hastalıklardan koruyucu etkisi bulunan tahin, ayrıca protein kaynağı ve enerji verici bir gıdadır. Bal ve pekmezle karıştırılarak yenen tahin artık, yemeklerimizde, tatlılarımızda ve hatta salatalarımızda da kullandığımız bir gıda haline geldi. Bu nedenle lezzetin yanı sıra katkısız ve doğal olan tahini bulmak ve güvenilir üreticiden almak çok önemli. Bu nedenle, organik Fethiye susamından özenle üretilen Ots Organik Tahin 320 Gr şimdi Gurmejet farkıyla satışta. Siz de online ödeme avantajıyla sahip olabilirsiniz.

 
OTS Organik güvencesiyle sizleri bekliyor..!

 


detay yeni

yeni blog
Blog Sayfamız
  • 10-08-2019
    Kalsiyum ve protein deposu, kemik, beyin ve bağırsak sağlığı için olmazsa olmaz, kas gelişiminin büyük destekçisi… Evet, yoğurt beslenme rutininde mutlaka olması gereken önemli besinlerden. 
  • 16-08-2019
    Günün ilk öğününü kaliteli ürünlerle yapmayı kim istemez? En doğal meyvelerden hazırlanmış Organik Reçel çeşitlerinden, taptaze ve doğal peynir çeşitleri ile kahvaltılarınızı daha organik bir hale getirebilirsiniz.

  •  08-08-2019
    Gurmejet, güvenilirliği garanti altındaki Organik Gıda Ürünlerini kullanıcılarla buluşturuyor. Organik ürünler, üretimin A’dan Z’ye her aşamasında ve her girdisinde doğallık ile hijyenin denetlendiği ürünlerdir. Organik sertifikalarımız ile güvenli gıda ve alışveriş burada...