Organicadent Organik Diş Macunu 75 Ml

0,00
Fiyat : ₺22,50(KDV Dahil)

ADET

Artır Azalt

Organicadent Organik Diş Macunu 75 Ml

 


 

Tamamen organik içerikli; paraben, formaldehit veya florit gibi zararlı kimyasallar içermeyen Organicadent Organik Diş Macunu 75 Ml şimdi Gurmejet.com.tr farkıyla satışta. Güçlü antioksidanlar olan propolis, çay ağacı ekstratı ve misvaktan oluşan bu doğal diş macunu, ağız bakımınızı yaparken, dişte oluşan artıkların temizlenmesine ve tartar tabakasının azalmasına yardımcı olur. Siz de online siparişinizi hemen verebilirsiniz.

detay yeni

yeni blog
Blog Sayfamız
  • 10-08-2019
    Kalsiyum ve protein deposu, kemik, beyin ve bağırsak sağlığı için olmazsa olmaz, kas gelişiminin büyük destekçisi… Evet, yoğurt beslenme rutininde mutlaka olması gereken önemli besinlerden. 
  • 16-08-2019
    Günün ilk öğününü kaliteli ürünlerle yapmayı kim istemez? En doğal meyvelerden hazırlanmış Organik Reçel çeşitlerinden, taptaze ve doğal peynir çeşitleri ile kahvaltılarınızı daha organik bir hale getirebilirsiniz.

  •  08-08-2019
    Gurmejet, güvenilirliği garanti altındaki Organik Gıda Ürünlerini kullanıcılarla buluşturuyor. Organik ürünler, üretimin A’dan Z’ye her aşamasında ve her girdisinde doğallık ile hijyenin denetlendiği ürünlerdir. Organik sertifikalarımız ile güvenli gıda ve alışveriş burada...