Nebyan Doğal Sucuk 450-550 Gr
Nebyan Doğal Sucuk 450-550 Gr

Nebyan Doğal Sucuk 450-550 Gr

0,00
Marka : Nebyan
Fiyat : ₺54,50(KDV Dahil)

150 TL Üzeri Kargo Bedava
Özel Kutularda Soğuk Gönderim
Koşulsuz İade Garantisi !
Türkiyenin Her Yerine Kargo İmkanı

ADET :

Nebyan Doğal Sucuk 450-550 Gr

Özellikler:

Nebyan Çiftliğinde doğal ortamda yetişmiş dana ve kuzulardan elde edilir.
Çocukların yiyebileceği tada sahiptir. Orta seviye baharat düzeyine sahiptir.
Fermente üründür.
Hiçbir katkı ve koruyucu içermemektedir.

Nebyan Doğal Ürünleri

Geleneksel hayvancılığın yok olma tehlikesiyle karşı karşıya olmasından dolayı doğal ve sağlıklı ete ulaşmanın her geçen daha da zorlaştığı günümüzde Nebyan Doğal, sorumlu anlayışla faaliyet gösteren nadir üreticilerden. Nebyan, kendi sürülerinin yanı sıra Karadeniz’in farklı birçok yaylasından yerel üreticilerle birlikte çalışıyor. Hayvanlara bakım ve barınma sağlayan bu üreticiler, geleneksel hayvancılık konusunda zengin bilgiye sahip. Bu sebeple üretim, hayvancılık alanında daha fazla bilgiden ve tecrübeden yararlanılarak gerçekleşmekte.

%100 yerli ırk hayvanlar doğal koşullarda yetişiyor. İlkbahar ve yaz aylarında yaylalarda yayılan hayvanlar katkı maddeleri ve hormon içeren yemlerle değil, doğal florada bulunan otlarla besleniyor. Kış aylarında ise doğal beslenmeyi sürdürmek adına hayvanlar alçak bölgelerde yayılmaya devam ediyor. Bunun yanı sıra yazın biçilip kurutulan yayla otlarıyla da besleniyor.

Nebyan Doğal Sucuk

Doğal et ürünleri lezzet ve sağlık bakımından birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Nebyan Doğal markasının sizler için dana ve kuzu etlerini karıştırarak hazırladığı bu ürün, sıfır katkı maddesi ilkesi ile sunuluyor. Doğal bağırsaklara doldurulan ve herhangi bir ısıl işlem görmeden mutfaklarınıza ulaşıyor. Sofralarınızda bambaşka tariflerle, bambaşka lezzetlere konuk olacak Nebyan Doğal Sucuk ürününü siz de indirimli olarak Gurmejet.com.tr'den sipariş verebilirsiniz.

Et Çeşidi
Dana
Ürün Miktarı
550
Ürün Tipi
2
5'li Banner