Nebyan Doğal Sucuk 450-550 Gr

0,00
Marka : Nebyan
Fiyat : ₺54,50(KDV Dahil)

ADET

Artır Azalt

Nebyan Doğal Sucuk 450-550 Gr


  Nebyan Doğal Sucuk


   • Nebyan Çiftliğinde doğal ortamda yetişmiş dana ve kuzulardan elde edilir.

    Çocukların yiyebileceği tada sahiptir. Orta seviye baharat düzeyine sahiptir.

    Fermente üründür.

    Vakumlu ambalajlanmıştır.

Neden Nebyan Doğal?

 • Geleneksel hayvancılığın yok olma tehlikesiyle karşı karşıya olmasından dolayı doğal ve sağlıklı ete ulaşmanın her geçen daha da zorlaştığı günümüzde Nebyan Doğal, sorumlu anlayışla faaliyet gösteren nadir üreticilerden. Nebyan, kendi sürülerinin yanı sıra Karadeniz’in farklı birçok yaylasından yerel üreticilerle birlikte çalışıyor. Hayvanlara bakım ve barınma sağlayan bu üreticiler, geleneksel hayvancılık konusunda zengin bilgiye sahip. Bu sebeple üretim, hayvancılık alanında daha fazla bilgiden ve tecrübeden yararlanılarak gerçekleşmekte.

   

  %100 yerli ırk hayvanlar doğal koşullarda yetişiyor. İlkbahar ve yaz aylarında yaylalarda yayılan hayvanlar katkı maddeleri ve hormon içeren yemlerle değil, doğal florada bulunan otlarla besleniyor. Kış aylarında ise doğal beslenmeyi sürdürmek adına hayvanlar alçak bölgelerde yayılmaya devam ediyor. Bunun yanı sıra yazın biçilip kurutulan yayla otlarıyla da besleniyor.

Ürün Hakkında

 • Doğal et ürünleri lezzet ve sağlık bakımından birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Nebyan Doğal markasının sizler için dana ve kuzu etlerini karıştırarak hazırladığı bu ürün, sıfır katkı maddesi ilkesi ile sunuluyor. Doğal bağırsaklara doldurulan ve herhangi bir ısıl işlem görmeden mutfaklarınıza ulaşıyor. Sofralarınızda bambaşka tariflerle, bambaşka lezzetlere konuk olacak Nebyan Doğal Sucuk ürününü siz de indirimli olarak Gurmejet.com.tr'den sipariş verebilirsiniz.

   

 

detay yeni

yeni blog
Blog Sayfamız
 • 21-09-2019
  Bakteriler, zihne olumsuz çağrışımlar getirse de her bakteri insan sağlığına zararlı değildir. Hatta bazı bakteri türleri, insan vücudunun sağlıklı şekilde işleyebilmesinde önemli görevler üstlenir. Probiyotikler, bu yararlı bakterilerden. İşte probiyotik faydaları...
 • 16-09-2019
  Atıştırmalık olarak güne gerçekten renk katacak farklı bir lezzetin peşindeyseniz Fümeci Smokehouse Et Çubuklarını deneyebilirsiniz. Kahvaltı, mangal gibi etkinliklerin vazgeçilmezi olacak bu lezzeti denemelisiniz...

 •  08-09-2019
  Güçlü antioksidan ve antibakteriyal özellik gösteren propolis insan sağlığı üzerinde önemli etkilere sahip. Peki, Propolis Hangi Hastalıklara İyi Gelir?