Nebyan Doğal Sucuk 450-550 Gr

0,00
Marka : Nebyan
Fiyat : ₺54,50(KDV Dahil)

ADET

Artır Azalt

Nebyan Doğal Sucuk 450-550 Gr


  Nebyan Doğal Sucuk


   • Nebyan Çiftliğinde doğal ortamda yetişmiş dana ve kuzulardan elde edilir.

    Çocukların yiyebileceği tada sahiptir. Orta seviye baharat düzeyine sahiptir.

    Fermente üründür.

    Vakumlu ambalajlanmıştır.

Neden Nebyan Doğal?

 • Geleneksel hayvancılığın yok olma tehlikesiyle karşı karşıya olmasından dolayı doğal ve sağlıklı ete ulaşmanın her geçen daha da zorlaştığı günümüzde Nebyan Doğal, sorumlu anlayışla faaliyet gösteren nadir üreticilerden. Nebyan, kendi sürülerinin yanı sıra Karadeniz’in farklı birçok yaylasından yerel üreticilerle birlikte çalışıyor. Hayvanlara bakım ve barınma sağlayan bu üreticiler, geleneksel hayvancılık konusunda zengin bilgiye sahip. Bu sebeple üretim, hayvancılık alanında daha fazla bilgiden ve tecrübeden yararlanılarak gerçekleşmekte.

   

  %100 yerli ırk hayvanlar doğal koşullarda yetişiyor. İlkbahar ve yaz aylarında yaylalarda yayılan hayvanlar katkı maddeleri ve hormon içeren yemlerle değil, doğal florada bulunan otlarla besleniyor. Kış aylarında ise doğal beslenmeyi sürdürmek adına hayvanlar alçak bölgelerde yayılmaya devam ediyor. Bunun yanı sıra yazın biçilip kurutulan yayla otlarıyla da besleniyor.

Ürün Hakkında

 • Doğal et ürünleri lezzet ve sağlık bakımından birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Nebyan Doğal markasının sizler için dana ve kuzu etlerini karıştırarak hazırladığı bu ürün, sıfır katkı maddesi ilkesi ile sunuluyor. Doğal bağırsaklara doldurulan ve herhangi bir ısıl işlem görmeden mutfaklarınıza ulaşıyor. Sofralarınızda bambaşka tariflerle, bambaşka lezzetlere konuk olacak Nebyan Doğal Sucuk ürününü siz de indirimli olarak Gurmejet.com.tr'den sipariş verebilirsiniz.

   

 

Benzer Ürünler
detay yeni

yeni blog
Blog Sayfamız
 • 10-08-2019
  Kalsiyum ve protein deposu, kemik, beyin ve bağırsak sağlığı için olmazsa olmaz, kas gelişiminin büyük destekçisi… Evet, yoğurt beslenme rutininde mutlaka olması gereken önemli besinlerden. 
 • 16-08-2019
  Günün ilk öğününü kaliteli ürünlerle yapmayı kim istemez? En doğal meyvelerden hazırlanmış Organik Reçel çeşitlerinden, taptaze ve doğal peynir çeşitleri ile kahvaltılarınızı daha organik bir hale getirebilirsiniz.

 •  08-08-2019
  Gurmejet, güvenilirliği garanti altındaki Organik Gıda Ürünlerini kullanıcılarla buluşturuyor. Organik ürünler, üretimin A’dan Z’ye her aşamasında ve her girdisinde doğallık ile hijyenin denetlendiği ürünlerdir. Organik sertifikalarımız ile güvenli gıda ve alışveriş burada...