MeyaneRu Tavuk Suyu 500 Ml

0,00
Marka : Meyane Ru
Fiyat : ₺15,00(KDV Dahil)

ADET

Artır Azalt

MeyaneRu Tavuk Suyu 500 Ml

 

Tavuk suyu mutfaklarda yemeklerin içerisine konulan ve Türk yemeklerinin vazgeçilmez tatlarından biridir. Tavuk suyunun girdiği yemekler daha lezzetli ve besleyici olurken, bu konuda bulyon yerine organik tavuk suları kullanılabilir. MeyaneRu markasının sizler için hazırladığı organik ve katkısız bu ürün, şahane yemekler hazırlamanıza olanak sağlıyor. Organik tavuk eti ve kemiği, havuç, soğan, pırasa, kereviz, baharat, tuz ve su içeriğine sahiptir. 

detay yeni

yeni blog
Blog Sayfamız
  • 10-08-2019
    Kalsiyum ve protein deposu, kemik, beyin ve bağırsak sağlığı için olmazsa olmaz, kas gelişiminin büyük destekçisi… Evet, yoğurt beslenme rutininde mutlaka olması gereken önemli besinlerden. 
  • 16-08-2019
    Günün ilk öğününü kaliteli ürünlerle yapmayı kim istemez? En doğal meyvelerden hazırlanmış Organik Reçel çeşitlerinden, taptaze ve doğal peynir çeşitleri ile kahvaltılarınızı daha organik bir hale getirebilirsiniz.

  •  08-08-2019
    Gurmejet, güvenilirliği garanti altındaki Organik Gıda Ürünlerini kullanıcılarla buluşturuyor. Organik ürünler, üretimin A’dan Z’ye her aşamasında ve her girdisinde doğallık ile hijyenin denetlendiği ürünlerdir. Organik sertifikalarımız ile güvenli gıda ve alışveriş burada...