Güzel Gıda Organik Ham Kakao 150 Gr

0,00
Fiyat : ₺49,00(KDV Dahil)

ADET

Artır Azalt

Güzel Gıda Organik Ham Kakao 150 Gr

 

Ham kakao, kimyasal veya ısıl işleme maruz kalmadan öğütülen, doğal yollarla kurutulmuş, şeker benzeri katkı maddeleri eklenmeden hazırlanmış kakaonun en saf halidir. Organik beslenmeye ve sağlıklı yaşama gönül veren herkes için, Güzel Gıda Organik Ham Kakao 150 Gr şimdi Gurmejet.com.tr farkıyla satışa sunulmuştur. Koruyucu madde veya yapay herhangi bir aroma içermeyen, dolayısıyla içerdiği mineralleri ve besin değerlerini kaybetmemiş bu ham kakaoyu gönül rahatlığı ile tüketebilirsiniz. Şimdi online siparişinizi oluşturabilirsiniz.

detay yeni

yeni blog
Blog Sayfamız
  • 10-08-2019
    Kalsiyum ve protein deposu, kemik, beyin ve bağırsak sağlığı için olmazsa olmaz, kas gelişiminin büyük destekçisi… Evet, yoğurt beslenme rutininde mutlaka olması gereken önemli besinlerden. 
  • 16-08-2019
    Günün ilk öğününü kaliteli ürünlerle yapmayı kim istemez? En doğal meyvelerden hazırlanmış Organik Reçel çeşitlerinden, taptaze ve doğal peynir çeşitleri ile kahvaltılarınızı daha organik bir hale getirebilirsiniz.

  •  08-08-2019
    Gurmejet, güvenilirliği garanti altındaki Organik Gıda Ürünlerini kullanıcılarla buluşturuyor. Organik ürünler, üretimin A’dan Z’ye her aşamasında ve her girdisinde doğallık ile hijyenin denetlendiği ürünlerdir. Organik sertifikalarımız ile güvenli gıda ve alışveriş burada...