Güzel Gıda Organik Acı Kırmızı Biber Tozu 45 Gr

0,00
Fiyat : ₺17,00(KDV Dahil)

100 TL Üzeri Kargo Bedava
Kapıda Ödeme Avantajı
Koşulsuz İade Garantisi !
Türkiyenin Her Yerine Kargo İmkanı

ADET :

Güzel Gıda Organik Acı Kırmızı Biber Tozu 45 Gr

İçindekiler

Ürün İçeriği: Ürünümüz 45 gr Organik Sertifikalı Acı Biber (Chili) Tozu'dur.

Organik Gıda Ürünleri

İnternet kullanımının yaygınlaşması diğer pek çok alanda olduğu gibi alışveriş alışkanlıklarında da büyük değişimler meydana getirdi. Bugün toplam internet kullanıcılarının çok büyük bir yüzdesi internet üzerinden alışveriş yapmakta. E-ticaret pazarında Online Gıda Sitelerinin sahip olduğu oran oldukça yüksek ve bu oran hızla artmakta. Zaman tasarrufu, online alışverişi cazip kılan özelliklerin başında geliyor. Dijital ortamda ürün özellikleri ve fiyat karşılaştırılmasının son derece kolay olması da, kullanıcıların online alışverişi tercih sebeplerinden.

Organik, doğal, yöresel ve özel üretim ürünlerle İzmir’de sağlıklı ve lezzetli gıdanın adresi olan Gurmejet, online gıda siteleri içindeki yerini de aldı, İzmir’den bütün Türkiye’ye hitap eder hale geldi. gurmejet.com.tr, organik gıdada online alışverişin ayrıcalıklı seçeneklerinden. Peki, onu farklı kılan ne? İşte, Gurmejet avantajlarından bazıları!

Gıdada sağlıklı seçeneklere erişim zorluğu, modern zamanların en büyük sorunlarından biri.Gurmejet, güvenilirliği garanti altındaki Organik Gıda Ürünlerini kullanıcılarla buluşturuyor. Organik ürünler, üretimin A’dan Z’ye her aşamasında ve her girdisinde doğallık ile hijyenin denetlendiği ürünlerdir. Gerekli kurallara uyulduğunun göstergesi olan organik sertifikası, iç rahatlığıyla tüketilebilecek gıdalara işaret eder.

Güzel Gıda Organik Acı Kırmızı Biber Tozu

Bu haberimiz gerçekten çok acı. Organik sertifikasıyla öyle güzel bir aroma geldi ki, bu haber acı olsa da sevindirecektir sevenleri.

Ürün Miktarı
45
Organik Ürünler
Kahvaltılık
Baharat Çeşidi
Acı Biber
5'li Banner