Peypa Gourmet Füme Ördek Eti
Peypa Gourmet Füme Ördek Eti

Füme Ördek Eti 1 Adet

3,67
Fiyat : ₺52,00(KDV Dahil)

150 TL Üzeri Kargo Bedava
Özel Kutularda Soğuk Gönderim
Koşulsuz İade Garantisi !
Türkiyenin Her Yerine Kargo İmkanı

ADET :

Füme Ördek Eti Yarım

İçindekiler :

%100 Doğal Fümelenmiş Ördek Eti

1 adet ördek göğüs eti ortalama 200 gr' dır.

Besin Değerleri/100g :

 
Kolesterol : 84 g
Yağ : 28 g
Sodyum : 59 g
Protein : 19 g
Kalori : 337 kcal
Şekerler : 0 g

Ördek Eti Faydaları

Ördek Eti Faydaları ile herkesi tercihi olmaya devam ediyor.Yüksek miktarda demir içerdiğinden kandaki kan hücrelerinin sayısını artırarak anemi gibi ciddi hastalıkların riskini azaltır.

Pek çok vitamin ve mineral bakımından zengin olan bu et besinlerde nadiren bulunan B3 vitamini olarak bilinen niasindir maddesini yüksek miktarda içerir. Bu madde metabolizmadaki yağı enerjiye çevirerek vücudun yağ tutmasını önler. Ayrıca kötü kolesterol seviyesini düşürerek kalp ve damar hastalıklarına iyi gelir.

Metabolizmanın daha iyi çalışması için bazı enzimlere ihtiyacı vardır. Bu enzimler sayesinde vücut kilo almaz. Bu enzimler selenyum ve çinko gibi minerallerdir. Selenyum özellikle tiroid bezlerinin düzgün çalışmasını destekleyerek hormonları dengeler. Bu sayede ergenlik geçişlerinde adet dönemlerinde ya da hamilelik sürecindeki dengesizliği düzenleyerek daha sağlıklı bir geçiş sağlar.

Çinko maddesi ise bağışıklığı artırarak serbest radikallerin sayısını azaltır. Kanser riskini ortadan kaldırmada da etkili bir mineraldir. Ördek eti bu iki mineral bakımından oldukça zengindir. 100 gramlık bir ördek eti günlük selenyum ve çinkonun yüzde 60'ını karşılar.

Füme Ördek Eti 1 Adet

Ördek Eti çoğu insan tarafından lezzetle tüketilen et çeşitlerinden biridir. Tarihi kökeni de bulunan bu et çeşidinin, geçmişi Çin'e dayanmaktadır. Birçok faydası da bulunan bu et, protein açısından oldukça zengindir. Bağışıklık sisteminizi destekleyici, dokularınızı korumaya yardımcı özelliğinin yanı sıra, cildinizi de sağlıklı tutmaktadır. Bütün ördeğin temizlenip, marine edildikten sonra duman fırınlarında islenmesiyle elde edilir. Daha sonra etleri tiftilir ve parça olarak sunulur. Gurmejet.com.tr farkıyla online siparişinizi şimdi verebilirsiniz.

Bütün ördeğin temizlenip, marine edildikten sonra duman fırınlarında islenmesiyle elde edilir. Ürünün formunun bozulmaması için kemiği içinde bırakılmıştır. Davet masalarının göz kamaştıran bir parçasıdır.

Ürün Tipi
2
Ürün Miktarı
200
Et Çeşidi
Dana
5'li Banner