Fermante Gül Sirkesi 500 Ml

0,00
Marka : Fermante
Fiyat : ₺20,00(KDV Dahil)

ADET

Artır Azalt

Fermante Gül Sirkesi 500 Ml 

Sirke salatalara en yakışan malzemelerden biri olarak mutfakta yerini alırken, organik ve fermente sirkeler bu konuda tercih sebebi oluyor. Normal sirkelerden daha farklı bir yapıya sahip olan Fermante Gül Sirkesi, kokusu ve tadı ile fark yaratıyor. Farkı endüstride kullanılan ve bir günde sirke üretebilen bakterilerin kullanılmaması; tamamen doğal mayalanma ile 60 gün gibi uzun bir sürede üretilmesidir. Konusunda uzman Süleyman Demirel Üniversitesi Öğretim Üyeleri tarafından üretimi gerçekleştirilmektedir.

Ürünlerimiz koruyucu madde ve renk maddesi içermez.

Bu özel sirkeyi cam şişede ve kullanımı kolay kapağı ile birlikte sizlere ulaştırıyoruz.

Damaklarda eşsiz bir lezzet bırakan gül sirkemiz sofralarında farklılık arayanların vazgeçilmez bir üründür.

detay yeni

yeni blog
Blog Sayfamız
  • 10-08-2019
    Kalsiyum ve protein deposu, kemik, beyin ve bağırsak sağlığı için olmazsa olmaz, kas gelişiminin büyük destekçisi… Evet, yoğurt beslenme rutininde mutlaka olması gereken önemli besinlerden. 
  • 16-08-2019
    Günün ilk öğününü kaliteli ürünlerle yapmayı kim istemez? En doğal meyvelerden hazırlanmış Organik Reçel çeşitlerinden, taptaze ve doğal peynir çeşitleri ile kahvaltılarınızı daha organik bir hale getirebilirsiniz.

  •  08-08-2019
    Gurmejet, güvenilirliği garanti altındaki Organik Gıda Ürünlerini kullanıcılarla buluşturuyor. Organik ürünler, üretimin A’dan Z’ye her aşamasında ve her girdisinde doğallık ile hijyenin denetlendiği ürünlerdir. Organik sertifikalarımız ile güvenli gıda ve alışveriş burada...