Eğriçayır Organik Propolis Arı Sütü Gingseng 20 Ampul

0,00
Fiyat : ₺150,00(KDV Dahil)

ADET

Artır Azalt

Eğriçayır Organik Propolis Arı Sütü Gingseng 20 Ampul

  

 

Doğada besin değeri en yüksek olan bileşenlerden olan arı sütünün faydaları saymakla bitmez. Bağışıklığı güçlendirme, erken yaşlanmayı önleme ve kolesterolü dengeleme gibi bir çok sorun için fayda sağlayan bu gıda takviyesini en doğal ve katkısız haliyle, güvenilir üreticilerden almak da çok önemlidir. Organik propolis ekstratı ve ginseng kökü ekstresi de içeren, Eğriçayır Organik Propolis Arı Sütü Gingseng 20 Ampul, sağlıklı yaşama gönül vermiş kişilerin severek tüketeceği bir gıda takviyesidir. Hava almayan ampul ambalajlarında satışa sunulan ve bu sayede tazelik ve doğallığını koruyan bu ürüne siz de online sipariş imkanıyla ve Gurmejet.com.tr farkıyla sahip olabilirsiniz.

 

 

Eğriçayır Organik Propolis Arı Sütü Ginseng Ampul Nasıl Kullanılır?

Organik Propolis Ampul 1 yaşından sonra çocuklar tarafından ve yetişkinler tarafından kullanılabilir. Yetişkenlerde günlük 1 ampül, 1 yaşından büyük çocuklarda haftada 3 veya 4 ampul kullanılması tavsiye edilmektedir. Peçete ile tutarak ampulün önce bir ucunu kırınız. Bardak içerisine cam parçacığının düşmesini engellemek için ampulün kırmakta olduğunuz ucunu bardak üzerinde tutmayınız. Ampulün diğer ucunu da bardak dışında tutarak kırdığınızda ampulü kolayca bardağa boşaltabilirsiniz.

Meyve suları, yoğurtlar veya kahvaltılık gevreklere katılarak tüketilebilir. Arı ürünlerine alerjisi veya hassasiyeti olan kişilerde alerjik etki yapabileceği için kontrollü tüketilmelidir.

 

Bileşenler:

Bal* (1610mg),

Buğday* Şurubu(1,12g),

Propolis* (580mg),

Arı Sütü* (500mg),

Konsantre Portakal* Suyu(330mg),

Kuru Ginseng* Kökü Ekstresi (250mg),

Acelora Kirazı* Suyu(200mg)

 

* Tüm içerikler organik tarıma uygun üretilmiştir. Eğriçayır Organik Propolis Ampul organik sertifikalıdır.

 

yeni blog
Blog Sayfamız
  • 21-09-2019
    Bakteriler, zihne olumsuz çağrışımlar getirse de her bakteri insan sağlığına zararlı değildir. Hatta bazı bakteri türleri, insan vücudunun sağlıklı şekilde işleyebilmesinde önemli görevler üstlenir. Probiyotikler, bu yararlı bakterilerden. İşte probiyotik faydaları...
  • 16-09-2019
    Atıştırmalık olarak güne gerçekten renk katacak farklı bir lezzetin peşindeyseniz Fümeci Smokehouse Et Çubuklarını deneyebilirsiniz. Kahvaltı, mangal gibi etkinliklerin vazgeçilmezi olacak bu lezzeti denemelisiniz...

  •  08-09-2019
    Güçlü antioksidan ve antibakteriyal özellik gösteren propolis insan sağlığı üzerinde önemli etkilere sahip. Peki, Propolis Hangi Hastalıklara İyi Gelir?