Eğriçayır Organik Arı Sütü 20 Ampül

0,00
Fiyat : ₺150,00(KDV Dahil)

ADET

Artır Azalt

Eğriçayır Organik Arı Sütü 20 Ampül

 

 

Doğada besin değeri en yüksek olan bileşenlerden olan arı sütünün faydaları saymakla bitmez. Bağışıklığı güçlendirme, erken yaşlanmayı önleme ve kolesterolü dengeleme gibi bir çok sorun için fayda sağlayan bu gıda takviyesini en doğal ve katkısız haliyle, güvenilir üreticilerden almak da çok önemlidir. Gurmejet.com farkıyla, Eğriçayır Organik Arı Sütü hava almayan ampül ambalajlarında satışa sunulmuştur ve bu sayede tazelik ve doğallığını korur. Siz de online sipariş imkanıyla sahip olabilirsiniz.

 

 

detay yeni

yeni blog
Blog Sayfamız
  • 10-08-2019
    Kalsiyum ve protein deposu, kemik, beyin ve bağırsak sağlığı için olmazsa olmaz, kas gelişiminin büyük destekçisi… Evet, yoğurt beslenme rutininde mutlaka olması gereken önemli besinlerden. 
  • 16-08-2019
    Günün ilk öğününü kaliteli ürünlerle yapmayı kim istemez? En doğal meyvelerden hazırlanmış Organik Reçel çeşitlerinden, taptaze ve doğal peynir çeşitleri ile kahvaltılarınızı daha organik bir hale getirebilirsiniz.

  •  08-08-2019
    Gurmejet, güvenilirliği garanti altındaki Organik Gıda Ürünlerini kullanıcılarla buluşturuyor. Organik ürünler, üretimin A’dan Z’ye her aşamasında ve her girdisinde doğallık ile hijyenin denetlendiği ürünlerdir. Organik sertifikalarımız ile güvenli gıda ve alışveriş burada...