Ece Organik Yumurta 30 Adet

0,00
Fiyat : ₺55,00(KDV Dahil)
ADET :

Ece Organik Yumurta 10' lu

  

Türk mutfağında yeri sağlam besinlerden biri olan yumurtalar, kahvaltıların vazgeçilmez tatlarından biri haline gelmiştir. Besleyici yapısı ile 7'den 70'e herkesin tüketmesini tavsiye ettiğimiz bu besin, doğal ve organik yollarla soframıza geldiğinde daha leziz bir hal alıyor.

Ece Organik Yumurta, hiçbir kimyasal işlemden ve müdahaleden geçmeden sofranıza kadar gelen bir lezzet.. Siz de bu lezzetli deneyimi yaşamak istiyorsanız, hemen Gurmejet.com.tr'den siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

  

Günümüzde sağlıklı gıdalara erişim zorluğu modern zamanların en büyük sorunlarından biridir. Özellikle sağlıklı gıdaların taze ve hızlı bir şekilde tüketiciye aktarımı konusunda kaliteli hizmet anlayışıyla yola çıkan Gurmejet, online alışveriş imkanıyla sizlere pratik ve rahat alışverişin keyfini sunuyor. Doğal beslenmeye ve sağlıklı yaşama önem veren herkes için tazelik garantisi ve uygun ödeme koşulları Gurmejet.com.tr'de sizi bekliyor.

yeni blog
Blog Sayfamız
  • 21-09-2019
    Bakteriler, zihne olumsuz çağrışımlar getirse de her bakteri insan sağlığına zararlı değildir. Hatta bazı bakteri türleri, insan vücudunun sağlıklı şekilde işleyebilmesinde önemli görevler üstlenir. Probiyotikler, bu yararlı bakterilerden. İşte probiyotik faydaları...
  • 16-09-2019
    Atıştırmalık olarak güne gerçekten renk katacak farklı bir lezzetin peşindeyseniz Fümeci Smokehouse Et Çubuklarını deneyebilirsiniz. Kahvaltı, mangal gibi etkinliklerin vazgeçilmezi olacak bu lezzeti denemelisiniz...

  •  08-09-2019
    Güçlü antioksidan ve antibakteriyal özellik gösteren propolis insan sağlığı üzerinde önemli etkilere sahip. Peki, Propolis Hangi Hastalıklara İyi Gelir?