Ece Organik Yumurta 30 Adet

0,00
Fiyat : ₺55,00(KDV Dahil)

ADET

Artır Azalt

Ece Organik Yumurta 10' lu

  

Türk mutfağında yeri sağlam besinlerden biri olan yumurtalar, kahvaltıların vazgeçilmez tatlarından biri haline gelmiştir. Besleyici yapısı ile 7'den 70'e herkesin tüketmesini tavsiye ettiğimiz bu besin, doğal ve organik yollarla soframıza geldiğinde daha leziz bir hal alıyor.

Ece Organik Yumurta, hiçbir kimyasal işlemden ve müdahaleden geçmeden sofranıza kadar gelen bir lezzet.. Siz de bu lezzetli deneyimi yaşamak istiyorsanız, hemen Gurmejet.com.tr'den siparişinizi tamamlayabilirsiniz.


detay yeni

yeni blog
Blog Sayfamız
  • 10-08-2019
    Kalsiyum ve protein deposu, kemik, beyin ve bağırsak sağlığı için olmazsa olmaz, kas gelişiminin büyük destekçisi… Evet, yoğurt beslenme rutininde mutlaka olması gereken önemli besinlerden. 
  • 16-08-2019
    Günün ilk öğününü kaliteli ürünlerle yapmayı kim istemez? En doğal meyvelerden hazırlanmış Organik Reçel çeşitlerinden, taptaze ve doğal peynir çeşitleri ile kahvaltılarınızı daha organik bir hale getirebilirsiniz.

  •  08-08-2019
    Gurmejet, güvenilirliği garanti altındaki Organik Gıda Ürünlerini kullanıcılarla buluşturuyor. Organik ürünler, üretimin A’dan Z’ye her aşamasında ve her girdisinde doğallık ile hijyenin denetlendiği ürünlerdir. Organik sertifikalarımız ile güvenli gıda ve alışveriş burada...