DeppOne Fermente Pembe Şarap Sirkesi 375 ml
DeppOne Fermente Pembe Şarap Sirkesi 375 ml

DeppOne Fermente Pembe Şarap Sirkesi 375 ml

0,00
Marka : Deppone
Fiyat : ₺30,00(KDV Dahil)

150 TL Üzeri Kargo Bedava
Hızlı Kargo
Koşulsuz İade Garantisi !
Türkiyenin Her Yerine Kargo İmkanı

ADET :

DeppOne Fermente Pembe Şarap Sirkesi 375 ml

İçindekiler :

Su,Kırmızı Üzüm,Beyaz Üzüm,Bal. Asitlik %1-5

Ürünlerimiz doğal fermentasyon ile üretilmiştir.Hiç bir koruyu ve kimyasal içermemektedir.İçilebilir ve cilde uygulanabilir ürünlerdir.

Deppone Ürünleri

İnternet kullanımının yaygınlaşması diğer pek çok alanda olduğu gibi alışveriş alışkanlıklarında da büyük değişimler meydana getirdi. Bugün toplam internet kullanıcılarının çok büyük bir yüzdesi internet üzerinden alışveriş yapmakta. E-ticaret pazarında Online Gıda Sitelerinin sahip olduğu oran oldukça yüksek ve bu oran hızla artmakta. Zaman tasarrufu, online alışverişi cazip kılan özelliklerin başında geliyor. Dijital ortamda ürün özellikleri ve fiyat karşılaştırılmasının son derece kolay olması da, kullanıcıların online alışverişi tercih sebeplerinden.

 

Organik, doğal, yöresel ve özel üretim ürünlerle İzmir’de sağlıklı ve lezzetli gıdanın adresi olan Gurmejet, online gıda siteleri içindeki yerini de aldı, İzmir’den bütün Türkiye’ye hitap eder hale geldi. gurmejet.com.tr, organik gıdada online alışverişin ayrıcalıklı seçeneklerinden. Peki, onu farklı kılan ne? İşte, Gurmejet avantajlarından bazıları!

 

Gıdada sağlıklı seçeneklere erişim zorluğu, modern zamanların en büyük sorunlarından biri.Gurmejet, güvenilirliği garanti altındaki Organik Gıda Ürünlerini kullanıcılarla buluşturuyor. Organik ürünler, üretimin A’dan Z’ye her aşamasında ve her girdisinde doğallık ile hijyenin denetlendiği ürünlerdir. Gerekli kurallara uyulduğunun göstergesi olan organik sertifikası, iç rahatlığıyla tüketilebilecek gıdalara işaret eder.

DeppOne Fermente Pembe Şarap Sirkesi

 

Ürün Miktarı
375
Sirke Çeşidi
Pembe Şarap
Ürün Adedi
1
5'li Banner