Botalife Organik Kekik Suyu 500 Ml

0,00
Marka : Botalife
Fiyat : ₺15,00(KDV Dahil)

ADET

Artır Azalt

Botalife Organik Kekik Suyu 500 Ml

 

Organik Kekik Suyu damıtma sırasında yağın altında biriken sudan oluşmaktadır. Fayda bakımından mucizevi etkilere sahiptir. Kekik suyunun en önemli özelliği mikrop öldürücü olmasıdır. Vücutta oluşan mikropları ve zararlı etkilerini azaltarak daha sağlıklı bir bünyeye kavuşmanızı sağlamaktadır. İdrar söktürücü özelliği ile zayıflamanıza da katkıda bulunur. 

Botalife Organik Kekik Suyu Su Buharı Distilasyon Yöntemiyle Üretilmiştir.
Organik Kekik suyu, yemeklerden sonra hazmı kolaylaştırmaya yardımcı olur. Yemeklerden sonra bir fincan kadar içilebilir.
detay yeni

yeni blog
Blog Sayfamız
  • 10-08-2019
    Kalsiyum ve protein deposu, kemik, beyin ve bağırsak sağlığı için olmazsa olmaz, kas gelişiminin büyük destekçisi… Evet, yoğurt beslenme rutininde mutlaka olması gereken önemli besinlerden. 
  • 16-08-2019
    Günün ilk öğününü kaliteli ürünlerle yapmayı kim istemez? En doğal meyvelerden hazırlanmış Organik Reçel çeşitlerinden, taptaze ve doğal peynir çeşitleri ile kahvaltılarınızı daha organik bir hale getirebilirsiniz.

  •  08-08-2019
    Gurmejet, güvenilirliği garanti altındaki Organik Gıda Ürünlerini kullanıcılarla buluşturuyor. Organik ürünler, üretimin A’dan Z’ye her aşamasında ve her girdisinde doğallık ile hijyenin denetlendiği ürünlerdir. Organik sertifikalarımız ile güvenli gıda ve alışveriş burada...