Botalife Organik Kekik Suyu 500 Ml

0,00
Marka : Botalife
Fiyat : ₺15,00(KDV Dahil)

ADET

Artır Azalt

Botalife Organik Kekik Suyu 500 Ml

Keskin bir kokusu olan ve yemeklere aroma katması amacıyla yüz yıllardır tercih edilen kekik baharatı, ayrıca sağlığa faydalı özellikleriyle de öne çıkıyor. Sindirim sistemini rahatlatarak hazmı kolaylaştıran özelliğinin yanı sıra bünyeyi arındırıcı etkiye sahip olan kekiğin, damıtılma sırasında yağın altında biriken sıvısıyla elde edilen Kekik Suyu, özellikle mikrop kırıcı etkisiyle bilinir. Vücutta oluşan mikropları ve onların zararlı etkilerini azaltarak daha sağlıklı bir bünyeye kavuşmanızı sağlar. İdrar söktürücü özelliği ile zayıflamanıza da katkıda bulunan bu ürünü en doğal haliyle, güvenilir üreticiden almak çok önemlidir. Gurmejet farkıyla sunulan Botalife Organik Kekik Suyu, su buharı distilasyon yöntemiyle Üretilmiştir. Siz de online ödeme avantajıyla sahip olmak için siparişinizi verebilirsiniz.
 

Doğal beslenmeye ve sağlıklı yaşama gönül veren insanlar için çeşit çeşit organik ürünler, tazelik garantisi ve uygun fiyatlarıyla Gurmejet.com.tr 'de sizleri bekliyor. En iyi üreticilerden özenle tedarik edilen ürünler, en hızlı ve güvenli şekilde evinize ulaştırılıyor.
 

* Botalife Organik Kekik Suyu Su Buharı Distilasyon Yöntemiyle Üretilmiştir.
* Organik Kekik suyu, yemeklerden sonra hazmı kolaylaştırmaya yardımcı olur. Yemeklerden sonra bir fincan kadar içilebilir.

yeni blog
Blog Sayfamız
  • 21-09-2019
    Bakteriler, zihne olumsuz çağrışımlar getirse de her bakteri insan sağlığına zararlı değildir. Hatta bazı bakteri türleri, insan vücudunun sağlıklı şekilde işleyebilmesinde önemli görevler üstlenir. Probiyotikler, bu yararlı bakterilerden. İşte probiyotik faydaları...
  • 16-09-2019
    Atıştırmalık olarak güne gerçekten renk katacak farklı bir lezzetin peşindeyseniz Fümeci Smokehouse Et Çubuklarını deneyebilirsiniz. Kahvaltı, mangal gibi etkinliklerin vazgeçilmezi olacak bu lezzeti denemelisiniz...

  •  08-09-2019
    Güçlü antioksidan ve antibakteriyal özellik gösteren propolis insan sağlığı üzerinde önemli etkilere sahip. Peki, Propolis Hangi Hastalıklara İyi Gelir?