Beeo Propolis + Ham Bal Karışımı (PB Yetişkinler İçin) 220 Gr

0,00
Marka : Beeo
Fiyat : ₺39,90(KDV Dahil)
ADET :

Beeo Propolis + Ham Bal Karışımı (PB Yetişkinler İçin) 220 Gr

Düşünün içinde onlarca çalışanı olan bir fabrikanın sahibisiniz ve tüm insanların ihtiyaç duyduğu altın kadar değerli bir ürün üretiyorsunuz... Bu fabrikayı korumak, daha da güçlendirmek, düşmanlara karşı savunmak için ne yaparsınız?

Arılar için o fabrikanın adı kovan. Ve onlar, hem yaşam alanları olan hem de üretim yerleri olan kovanı korumak için yine kendileri propolis denilen bir madde üretiyorlar.

Arıların, bitkilerin yaprak, sap ve tomurcuklarından topladığı reçinemsi bir madde olan propolis, kovandaki çatlakların kapatılmasından, koloni dışına atılamayan zararlıların engellenmesine, kovanın güçlendirilmesinden temizlenmesine birçok görev görüyor.

Beeo markasının sağlığınız için geliştirdiği bal ve propolis ürünleri, bal tüketiminizi daha keyifli hale getiriyor. Kahvaltı sofralarının vazgeçilmezi olan ballar, güne sağlıklı ve enerjik başlamanız adına sizlere eşsiz bir katkı sunmaktadır. Propolis, arıların ürettiği antioksidan maddelerden oluşmaktadır. Helal sertifikalı olan Beeo Propolis + Ham Bal Karışımı (PB Yetişkinler İçin) karışım ürünü, tüm bu mucizelerin faydalarını bir arada sizlere sunuyor. Yetişkinler için harika bir kahvaltılık çeşidi olabilecek bu ürün, birçok kurum tarafından da onaylanmış ve tescillenmiştir. Gönül rahatlığı ile tüketebileceğiniz bu ürünü hemen siz de 'Gurmejet.com.tr'den sipariş verebilirsiniz.

Günümüzde sağlıklı gıdalara erişim zorluğu modern zamanların en büyük sorunlarından biridir. Özellikle sağlıklı gıdaların taze ve hızlı bir şekilde tüketiciye aktarımı konusunda kaliteli hizmet anlayışıyla yola çıkan Gurmejet, online alışveriş imkanıyla sizlere pratik ve rahat alışverişin keyfini sunuyor. Doğal beslenmeye ve sağlıklı yaşama önem veren herkes için tazelik garantisi ve uygun ödeme koşulları Gurmejet.com.tr'de sizi bekliyor.

BEE'O Anadolu propolisi, uzman bir ekip tarafından uygun altyapı, bilgi ve teknik donanım ile işlenmekte; propolisin içeriğinde yer alan besin öğeleri korunarak sizlere ulaştırılmaktadır. Ürünlerimizde kullanılan propolis ekstraksiyon yöntemi, İTÜ ARI Teknokent’te uzman gıda mühendisleri tarafından Ar-Ge çalışmaları ile geliştirilmiş ve TÜBİTAK, TTGV ve TÜSİAD tarafından 2016 İnovasyon ödülüne layık görülmüştür. Propolisin içerisinde bulunan besin öğelerinin maksimum şekilde elde edilebildiği ve balmumu vb. safsızlıkların uzaklaştırıldığı bu yöntem ile ürün standart bir kalitede üretilmektedir.

 • BEE’O Propolis Ham Bal Karışımı ile propolis ve ham balın besleyici özellikleri bir arada ve kolayca tüketilebilecek kıvamda!
 • İlave şeker içermez. Balla tatlandırılmıştır. 
 • Ürün içeriği: Propolis (%1,5), Ham Bal (%98,5)
 • Tüketim Önerisi: Günde en az bir tatlı kaşığı doğrudan veya ekmek ile birlikte tüketilmesi tavsiye edilir. 
 • Saklama Koşulları ve Raf Ömrü: Ürünü kuru bir ortamda, oda sıcaklığında (yaklaşık 22°C) saklayınız, daha yüksek sıcaklıktan koruyunuz. Raf ömrü 36 aydır.
 • Uyarı: 12 aylıktan küçük bebeklere bal ve bal içeren ürünlerin yedirilmesi tavsiye edilmemektedir.
yeni blog
Blog Sayfamız
 • 21-09-2019
  Bakteriler, zihne olumsuz çağrışımlar getirse de her bakteri insan sağlığına zararlı değildir. Hatta bazı bakteri türleri, insan vücudunun sağlıklı şekilde işleyebilmesinde önemli görevler üstlenir. Probiyotikler, bu yararlı bakterilerden. İşte probiyotik faydaları...
 • 16-09-2019
  Atıştırmalık olarak güne gerçekten renk katacak farklı bir lezzetin peşindeyseniz Fümeci Smokehouse Et Çubuklarını deneyebilirsiniz. Kahvaltı, mangal gibi etkinliklerin vazgeçilmezi olacak bu lezzeti denemelisiniz...

 •  08-09-2019
  Güçlü antioksidan ve antibakteriyal özellik gösteren propolis insan sağlığı üzerinde önemli etkilere sahip. Peki, Propolis Hangi Hastalıklara İyi Gelir?