Baca Organik Büyülü Karma Ekmek 650 Gr

0,00
Fiyat : ₺18,50(KDV Dahil)
ADET :

Baca Organik Büyülü Karma Ekmek

Özellikler:

Karbonhidrat değeri düşük, protein değeri yüksektir
Zengin lif kaynağıdır.
E, B1, Folik Asit bakımından zengindir.
%100 Doğal ve Organik Ekmek lezzeti.

Baca Organik Ekmek

“Ekmeksiz doyulmayan” bir yemek kültürü için ekmekten tamamen arınmış yeni bir düzen getirmek çok gerçekçi değil. Sorumlu üretim anlayışlarının varlığı göz önüne alındığında bu, gerekli de değil. Ticari kaygıları, insan sağlığına duyulan saygının gerisine koyan üreticilerden Baca Gıda, güvenle tüketebileceğiniz organik ekmekler sunuyor. Baca Organik Ekmek çeşitlerini ayrıcalıklı kılan, organik üretim ve özel ekşi maya.

Farklı damak tatlarına hitap eden sağlıklı ve güvenilir Baca Organik Ekmek Çeşitleri Gurmejet’te!

%100 siyez buğdayından üretilen siyez ekmeği, organik tam çavdar ekmeği, organik tam buğday ekmeği ve özel içeriğe sahip karma ekmeğe Gurmejet aracılığıyla kolayca ulaşabilirsiniz. 

Kültürümüz içinde kendisine kutsal değer atfedilen standart ekmek, günümüz dünyasında eski masumiyetini büyük oranda kaybetti. Ticari kaygıların ön planda olduğu üretim anlayışları, sağlık için tehlike içeren girdiler ve yöntemlerle ekmek üretimini gerçekleştirmekte. Hâl böyleyken ekmek tüketirken çok dikkatli olmak gerekiyor.

Çeşitli katkı maddeleri ve rafine un, günümüz standart ekmeklerini vücut sağlığı için tehlikeli kılan başlıca iki etmen. Yüksek oranda gluten içeriyor olması ve işlenirken besin değerlerini kaybetmesi, rafine unu yararsız kalori haline getirmekte. Standart ekmekler –ki “ticari ekmek” nitelemesi daha yerinde olacaktır- çocuklarda ve yetişkinlerde şeker hastalığı, kalp damar hastalıkları, çeşitli sindirim sistemi sorunları ve obezite gibi pek çok hastalığa uygun ortam hazırlıyor.

Baca Organik Büyülü Karma Ekmek

Sofraların olmazsa olmazı ekmek pek çok insanın her gün tükettiği gıdaların başında geliyor. Bu kadar çok ve sık tüketiliyor olması ekmeğin niteliğini bir hayli önemli hale getirmektedir. Sağlık açısından irdelenmesi gereken ekmekler günümüzde, yaygın şekilde kullanılan zararlı uygulamalar ve girdilerle insan sağlığı için tehlike içerir hale geldi. Baca Organik Ekmek ürünleri ile bu durumu pozitife çevirmek artık mümkün hale geldi. Özel hazırlanmış içeriği ile Baca Organik Büyülü Karma Ekmek, doğal ve leziz yapısı ile Gurmejet.com.tr'de sizi bekliyor.

yeni blog
Blog Sayfamız
  • 21-09-2019
    Bakteriler, zihne olumsuz çağrışımlar getirse de her bakteri insan sağlığına zararlı değildir. Hatta bazı bakteri türleri, insan vücudunun sağlıklı şekilde işleyebilmesinde önemli görevler üstlenir. Probiyotikler, bu yararlı bakterilerden. İşte probiyotik faydaları...
  • 16-09-2019
    Atıştırmalık olarak güne gerçekten renk katacak farklı bir lezzetin peşindeyseniz Fümeci Smokehouse Et Çubuklarını deneyebilirsiniz. Kahvaltı, mangal gibi etkinliklerin vazgeçilmezi olacak bu lezzeti denemelisiniz...

  •  08-09-2019
    Güçlü antioksidan ve antibakteriyal özellik gösteren propolis insan sağlığı üzerinde önemli etkilere sahip. Peki, Propolis Hangi Hastalıklara İyi Gelir?