Baca Organik Büyülü Karma Ekmek 650 Gr

0,00
Fiyat : ₺18,50(KDV Dahil)

ADET

Artır Azalt

Baca Organik Büyülü Karma Ekmek

 

Sofraların olmazsa olmazı ekmek pek çok insanın her gün tükettiği gıdaların başında geliyor. Bu kadar çok ve sık tüketiliyor olması ekmeğin niteliğini bir hayli önemli hale getirmektedir. Sağlık açısından irdelenmesi gereken ekmekler günümüzde, yaygın şekilde kullanılan zararlı uygulamalar ve girdilerle insan sağlığı için tehlike içerir hale geldi. Baca Organik Ekmek ürünleri ile bu durumu pozitife çevirmek artık mümkün hale geldi. Özel hazırlanmış içeriği ile Baca Organik Büyülü Karma Ekmek, doğal ve leziz yapısı ile Gurmejet.com.tr'de sizi bekliyor.

detay yeni

yeni blog
Blog Sayfamız
  • 10-08-2019
    Kalsiyum ve protein deposu, kemik, beyin ve bağırsak sağlığı için olmazsa olmaz, kas gelişiminin büyük destekçisi… Evet, yoğurt beslenme rutininde mutlaka olması gereken önemli besinlerden. 
  • 16-08-2019
    Günün ilk öğününü kaliteli ürünlerle yapmayı kim istemez? En doğal meyvelerden hazırlanmış Organik Reçel çeşitlerinden, taptaze ve doğal peynir çeşitleri ile kahvaltılarınızı daha organik bir hale getirebilirsiniz.

  •  08-08-2019
    Gurmejet, güvenilirliği garanti altındaki Organik Gıda Ürünlerini kullanıcılarla buluşturuyor. Organik ürünler, üretimin A’dan Z’ye her aşamasında ve her girdisinde doğallık ile hijyenin denetlendiği ürünlerdir. Organik sertifikalarımız ile güvenli gıda ve alışveriş burada...