Azetabio Organik Diş Macunu Çilek 50 Ml

0,00
Marka : Azeta Bio
İndirim Oranı : %13 İndirim
Fiyat : ₺27,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺23,50(KDV Dahil)

ADET

Artır Azalt

Organik Bebek Diş Macunu Çilek 0-36 Ay

Çocuk dişleri çürümeye karşı ekstra duyarlıdır, çünkü diş minesi yetişkinlerinki kadar güçlü değildir. Ek olarak, çürüklerin süt dişleri  üzerinde kalıcı bir etkisi vardır.

Formülü, hassas diş etlerini ve diş minesini korur. 
Diş çürümesinin etkili bir şekilde korunması için 0 - 3 yaş arası çocuk dişlerine uyarlanmış bir kısım ksilitol içerir. Çocuklar tarafından sevilen meyveli hoş bir tadı vardır. 
• Diş çürümesine yol açan bakterileri Streptococcus mutans ile önler. 
• Diş kemik kütlesindeki yıpranmayı engeller, çünkü kemik yoğunluğunun artmasını sağlar. 
Flor ve türevlerini içermez.

detay yeni

yeni blog
Blog Sayfamız
  • 10-08-2019
    Kalsiyum ve protein deposu, kemik, beyin ve bağırsak sağlığı için olmazsa olmaz, kas gelişiminin büyük destekçisi… Evet, yoğurt beslenme rutininde mutlaka olması gereken önemli besinlerden. 
  • 16-08-2019
    Günün ilk öğününü kaliteli ürünlerle yapmayı kim istemez? En doğal meyvelerden hazırlanmış Organik Reçel çeşitlerinden, taptaze ve doğal peynir çeşitleri ile kahvaltılarınızı daha organik bir hale getirebilirsiniz.

  •  08-08-2019
    Gurmejet, güvenilirliği garanti altındaki Organik Gıda Ürünlerini kullanıcılarla buluşturuyor. Organik ürünler, üretimin A’dan Z’ye her aşamasında ve her girdisinde doğallık ile hijyenin denetlendiği ürünlerdir. Organik sertifikalarımız ile güvenli gıda ve alışveriş burada...