Azeta Bio Organik Bebek Yağı 100 Ml

0,00
Marka : Azeta Bio
İndirim Oranı : %15 İndirim
Fiyat : ₺65,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺55,00(KDV Dahil)

ADET

Artır Azalt

Azeta Bio Organik Bebek Yağı 100 Ml

 

Bebeklerin cildi fazlasıyla hassas ve kurumaya müsaittir. Bu nedenle her banyo sonrasında bebeklerin vücudu yağlanmalıdır. Fakat içeriğinde katkı maddesi bulunduran bebek yağları, bebeğinizin cildine zarar verebileceği gibi alerjik reaksiyonlara da davetiye çıkarabilmektedir. Bu nedenle bebeğinizin cildi için en uygun olan bebek yağı, organik özelliğe sahip olanlardır. Azeta Bio Organik Bebek Yağı, bebeğinizin cildini yumuşacık yapacağı gibi kurumasını da önlemekte, organik olma özelliği ile bebeğinizin cildini beslemektedir. Bu ürüne Gurmejet aracılığı ile rahatça ulaşabilir ve kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Benzer Ürünler
detay yeni

yeni blog
Blog Sayfamız
  • 10-08-2019
    Kalsiyum ve protein deposu, kemik, beyin ve bağırsak sağlığı için olmazsa olmaz, kas gelişiminin büyük destekçisi… Evet, yoğurt beslenme rutininde mutlaka olması gereken önemli besinlerden. 
  • 16-08-2019
    Günün ilk öğününü kaliteli ürünlerle yapmayı kim istemez? En doğal meyvelerden hazırlanmış Organik Reçel çeşitlerinden, taptaze ve doğal peynir çeşitleri ile kahvaltılarınızı daha organik bir hale getirebilirsiniz.

  •  08-08-2019
    Gurmejet, güvenilirliği garanti altındaki Organik Gıda Ürünlerini kullanıcılarla buluşturuyor. Organik ürünler, üretimin A’dan Z’ye her aşamasında ve her girdisinde doğallık ile hijyenin denetlendiği ürünlerdir. Organik sertifikalarımız ile güvenli gıda ve alışveriş burada...