Azeta Bio Organik Bebek Şampuan ve Duş Jeli 200 Ml

0,00
Marka : Azeta Bio
İndirim Oranı : %14 İndirim
Fiyat : ₺45,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺38,50(KDV Dahil)

ADET

Artır Azalt

Azeta Bio Organik Bebek Şampuan ve Duş Jeli 200 Ml

 

Bebeklerin saç ve cilt sağlığının korunması için içinde katkı maddesi bulundurmayan organik şampuan ve duş jelinin kullanılması gerekmektedir. Böylelikle bebeklerin cildinde herhangi bir alerjik reaksiyon oluşmayacağı gibi ciltlerinde de sağlıksız bir durum söz konusu olmayacaktır. Azeta Bio organik bebek şampuan herhangi bir katkı maddesi içermemesi sayesinde bebeğinizin cildini yumuşacık yapacak ve organik olma özelliği sayesinde besleyecektir. Organik bebek şampuan ve duş jeli ürünlerine Gurmejet aracılığıyla rahatlıkla ulaşabilir ve kolaylıkla satın alabilirsiniz.

detay yeni

yeni blog
Blog Sayfamız
  • 10-08-2019
    Kalsiyum ve protein deposu, kemik, beyin ve bağırsak sağlığı için olmazsa olmaz, kas gelişiminin büyük destekçisi… Evet, yoğurt beslenme rutininde mutlaka olması gereken önemli besinlerden. 
  • 16-08-2019
    Günün ilk öğününü kaliteli ürünlerle yapmayı kim istemez? En doğal meyvelerden hazırlanmış Organik Reçel çeşitlerinden, taptaze ve doğal peynir çeşitleri ile kahvaltılarınızı daha organik bir hale getirebilirsiniz.

  •  08-08-2019
    Gurmejet, güvenilirliği garanti altındaki Organik Gıda Ürünlerini kullanıcılarla buluşturuyor. Organik ürünler, üretimin A’dan Z’ye her aşamasında ve her girdisinde doğallık ile hijyenin denetlendiği ürünlerdir. Organik sertifikalarımız ile güvenli gıda ve alışveriş burada...