Atışeri Organik Keçiboynuzu Unu 200 Gr

0,00
Marka : Atışeri
Fiyat : ₺12,50(KDV Dahil)

ADET

Artır Azalt

Keçiboynuzu meyvesi çekirdeklerinden ayrıldıktan sonra, Hacettepe Üniversitesi iş birliği ile Mersin Atışeri`nde kavrularak Keçiboynuzu unu elde edilir. Keçiboynuzu unu kafein içermediği ve tat olarak kakaoya benzediğinden kek ve kurabiye yapımında da kullanılabilir. Bal ve süte karıştırarak içmenizi tavsiye ediyoruz. Çölyak hastaları için oldukça faydalıdır. Kuru ve serin yerde muhafaza ediniz.

detay yeni

yeni blog
Blog Sayfamız
  • 10-08-2019
    Kalsiyum ve protein deposu, kemik, beyin ve bağırsak sağlığı için olmazsa olmaz, kas gelişiminin büyük destekçisi… Evet, yoğurt beslenme rutininde mutlaka olması gereken önemli besinlerden. 
  • 16-08-2019
    Günün ilk öğününü kaliteli ürünlerle yapmayı kim istemez? En doğal meyvelerden hazırlanmış Organik Reçel çeşitlerinden, taptaze ve doğal peynir çeşitleri ile kahvaltılarınızı daha organik bir hale getirebilirsiniz.

  •  08-08-2019
    Gurmejet, güvenilirliği garanti altındaki Organik Gıda Ürünlerini kullanıcılarla buluşturuyor. Organik ürünler, üretimin A’dan Z’ye her aşamasında ve her girdisinde doğallık ile hijyenin denetlendiği ürünlerdir. Organik sertifikalarımız ile güvenli gıda ve alışveriş burada...