Atışeri Organik Keçiboynuzu Unu 200 Gr

0,00
Marka : Atışeri
Fiyat : ₺12,50(KDV Dahil)
ADET :

Atışeri Organik Keçiboynuzu Unu 200 Gr

 

İçerdiği Kalsiyum nedeniyle kemik hastalıklarına iyi gelen ve bağışıklığı güçlendiren keçiboynuzu meyvesi, enerji ve protein kaynağı olarak vücutta görev yapar. Düzenli tüketildikçe vücudun sıhhatini ve direncini korur. Sağlıklı yaşama gönül vermiş kişilerinin beslenme rutininde yer alması gereken bu önemli gıdayı artık tatlılarınızda ve keklerinizde de güvenle kullanabilirsiniz. Gurmejet farkıyla satışa sunulan Atışeri Organik Keçiboynuzu Ununun düşük kalori ve yağ oranına sahip olması sebebiyle formunuzu da koruyabilirsiniz.

 


Keçiboynuzu Unu Nedir?


Keçiboynuzu meyvesi, çekirdeklerinden ayrıldıktan sonra, Hacettepe Üniversitesi iş birliği ile Mersin Atışeri`nde kavrularak Keçiboynuzu Unu elde edilir. Keçiboynuzu unu, kafein içermediği ve tat olarak kakaoya benzediği için kek ve kurabiye yapımında kullanılabilir; Bal ve süte karıştırılarak tüketilebilir. Çölyak hastaları için de oldukça faydalı olan bu gıdayı, kuru ve serin bir yerde muhafaza etmelisiniz.

yeni blog
Blog Sayfamız
  • 21-09-2019
    Bakteriler, zihne olumsuz çağrışımlar getirse de her bakteri insan sağlığına zararlı değildir. Hatta bazı bakteri türleri, insan vücudunun sağlıklı şekilde işleyebilmesinde önemli görevler üstlenir. Probiyotikler, bu yararlı bakterilerden. İşte probiyotik faydaları...
  • 16-09-2019
    Atıştırmalık olarak güne gerçekten renk katacak farklı bir lezzetin peşindeyseniz Fümeci Smokehouse Et Çubuklarını deneyebilirsiniz. Kahvaltı, mangal gibi etkinliklerin vazgeçilmezi olacak bu lezzeti denemelisiniz...

  •  08-09-2019
    Güçlü antioksidan ve antibakteriyal özellik gösteren propolis insan sağlığı üzerinde önemli etkilere sahip. Peki, Propolis Hangi Hastalıklara İyi Gelir?