Anamaya Organik Yoğurt Mayası 12 Adet

0,00
Marka : Anamaya
Fiyat : ₺12,00(KDV Dahil)

ADET

Artır Azalt

Anamaya Organik Yoğurt Mayası 12 Adet

  


Anamaya Organik Yoğurt Mayası ile evlerimizde katkısız ve organik yoğurt yapmak artık çok kolay. Sağlıksız market yoğurtları faydadan çok zarar sağlayabilmektedir. Bu nedenle, bu organik mayayla en zahmetsiz ve en ekonomik yolla yoğurt mayalayabilir, güvenle yiyebilirsiniz. 12'li paket şeklinde sunulan bu mayaya Gurmejet.com.tr farkıyla sahip olabilirsiniz.


Günümüzde sağlıklı gıdalara erişim zorluğu modern zamanların en büyük sorunlarından biridir. Özellikle sağlıklı gıdaların Taze ve hızlı bir şekilde tüketiciye aktarımı konusunda kaliteli hizmet anlayışıyla yola çıkan Gurmejet, online alışveriş imkanıyla sizlere hızlı ve rahat alışverişin keyfini sunuyor. Doğal beslenmeye ve sağlıklı yaşama önem veren herkes için tazelik garantisi ve uygun ödeme koşulları Gurmejet.com.tr'de sizi bekliyor.


Benzer Ürünler
yeni blog
Blog Sayfamız
  • 21-09-2019
    Bakteriler, zihne olumsuz çağrışımlar getirse de her bakteri insan sağlığına zararlı değildir. Hatta bazı bakteri türleri, insan vücudunun sağlıklı şekilde işleyebilmesinde önemli görevler üstlenir. Probiyotikler, bu yararlı bakterilerden. İşte probiyotik faydaları...
  • 16-09-2019
    Atıştırmalık olarak güne gerçekten renk katacak farklı bir lezzetin peşindeyseniz Fümeci Smokehouse Et Çubuklarını deneyebilirsiniz. Kahvaltı, mangal gibi etkinliklerin vazgeçilmezi olacak bu lezzeti denemelisiniz...

  •  08-09-2019
    Güçlü antioksidan ve antibakteriyal özellik gösteren propolis insan sağlığı üzerinde önemli etkilere sahip. Peki, Propolis Hangi Hastalıklara İyi Gelir?