Anamaya Organik Yoğurt Mayası 12 Adet

0,00
Marka : Anamaya
Fiyat : ₺12,00(KDV Dahil)

ADET

Artır Azalt

Anamaya Organik Yoğurt Mayası 12 Adet

  


Anamaya Organik Yoğurt Mayası ile evlerimizde katkısız ve organik yoğurt yapmak artık çok kolay. Sağlıksız market yoğurtları faydadan çok zarar sağlayabilmektedir. Bu nedenle, bu organik mayayla en zahmetsiz ve en ekonomik yolla yoğurt mayalayabilir, güvenle yiyebilirsiniz. 12'li paket şeklinde sunulan bu mayaya Gurmejet.com farkıyla sahip olabilirsiniz.

detay yeni

yeni blog
Blog Sayfamız
  • 10-08-2019
    Kalsiyum ve protein deposu, kemik, beyin ve bağırsak sağlığı için olmazsa olmaz, kas gelişiminin büyük destekçisi… Evet, yoğurt beslenme rutininde mutlaka olması gereken önemli besinlerden. 
  • 16-08-2019
    Günün ilk öğününü kaliteli ürünlerle yapmayı kim istemez? En doğal meyvelerden hazırlanmış Organik Reçel çeşitlerinden, taptaze ve doğal peynir çeşitleri ile kahvaltılarınızı daha organik bir hale getirebilirsiniz.

  •  08-08-2019
    Gurmejet, güvenilirliği garanti altındaki Organik Gıda Ürünlerini kullanıcılarla buluşturuyor. Organik ürünler, üretimin A’dan Z’ye her aşamasında ve her girdisinde doğallık ile hijyenin denetlendiği ürünlerdir. Organik sertifikalarımız ile güvenli gıda ve alışveriş burada...