Fatih Üzmez Peynir Tatlısı

0,00
Fiyat : ₺7,00(KDV Dahil)

ADET

Artır Azalt

Osmanlı mutfağından günümüze kadar uzanan geniş bir mutfak kültürünün en güzel tatlılarındandır. Kemalpaşa tatlısı olarak da bilinen peynir tatlısı 140 gr.'lık paketleri ile sizlerle. 


Kalabalık bir akşam yemeği sonrasında ya da akşam üstü çay servisinin yanında lezzetli ve pratik bir tatlı ile gelenlere ikramda bulunmak isterseniz Fatih Üzmez peynir tatlısını deneyebilirsiniz. Tatlıyı sade olarak, yanına bir top dondurma, tahin ya da kaymakla da sunabilirsiniz.

detay yeni

yeni blog
Blog Sayfamız
  • 10-08-2019
    Kalsiyum ve protein deposu, kemik, beyin ve bağırsak sağlığı için olmazsa olmaz, kas gelişiminin büyük destekçisi… Evet, yoğurt beslenme rutininde mutlaka olması gereken önemli besinlerden. 
  • 16-08-2019
    Günün ilk öğününü kaliteli ürünlerle yapmayı kim istemez? En doğal meyvelerden hazırlanmış Organik Reçel çeşitlerinden, taptaze ve doğal peynir çeşitleri ile kahvaltılarınızı daha organik bir hale getirebilirsiniz.

  •  08-08-2019
    Gurmejet, güvenilirliği garanti altındaki Organik Gıda Ürünlerini kullanıcılarla buluşturuyor. Organik ürünler, üretimin A’dan Z’ye her aşamasında ve her girdisinde doğallık ile hijyenin denetlendiği ürünlerdir. Organik sertifikalarımız ile güvenli gıda ve alışveriş burada...